su arıtma cihazı
su arıtma cihazı

Saf Su Üretim Sistenleri

Saf Su Üretim ürünlerimiz, Bir çok alanda kullanılmakta olup, Kurulum Yaptığımız Her alanda Görevini Layığı ile yerine getiren, Türkiye’nin En çok Tercih Edilen Su Arıtma Sistemlerinden biridir.

Saf Su Üretim Cihazlarmızın Başlıca Kullanım alanları Şu Şekildedir.

İçme Sularında : Doğal Kaynakların Az olarak bulunduğu bölgelerde, Az mineralli kaynak su alternatifi olarak kullanılabilen saf su arıtma cihazlarımız. Günümüzde su kaynaklarının az ve kirli olduğu bazı ülkelerde deiyonizasyon işlemine tabi tutulan sular saf suya dönüşmektedir. Saf suya Dönüşen suların içerisine mineral eklenerek içme suyuna dönüştürülebilmektedir.

Meşrubat Firmalarında :  Meşrubat Firmaları Meyve sularını konsantre olarak üretir. bunun İki Sebebi Vardır. İlki Raf Ömrünü Uzatmak ikincisi ise, Taşıma Maliyetlerini Düşürmek. Konsantre olarak üretilen, bu ürünler Paketlenmeden önce Sulandırılmak için Saf Su kullanılır, Saf Su üretim Cihazlarının En fazla kullanılan alanlar arasındadır.

Buna Benzer daha bir çok alanda, Örenğin Tekstil sanayinde, Döküm Sanayinde, İlaç Sanayi balta olmak üzere bir çok alanda sık olarak kullanılmaktadır. 

Saf su üretim, Ürünlerinden birine ihtiyacınız var ise eğer Ege Life Su Arıtma Sistemleri, Tek Adresiniz.