Adana Su Arıtma Cihazı | Servisi

Ege Life Su Arıtma Cihazları

Ege Life Adana Su Arıtma Servisine Aşağıdaki numaralardan erişebilirsiniz. Ege Life Su Arıtma Sistemlerinin 81 ilde Bulunan Servis ofislerinden, Güvenle hizmet alabilirsiniz. Satışlarımız sadece İnternet Sitemiz Üzerinden ve İnternet Üzerinde bulunan Pazaryeri tabir edilen n11, gittigidiyor, Hepsi burada gibi siteler üzerinden ve Telefon Araması üzerinden satın alabilirsiniz. Başka Herhangi Bir Kanal üzerinden Satışımız Bulunmamaktadır.

Ürünlerimizin Hepsinin İçerisinde onaylı Ön Üç Filtre  onaylı Mineral filtre ve LG Chem Membran Kullanılmaktadır.

Not: LG Firmaısnın Herhangi Bir Su Arıtma Ürünü Yoktur, Sadece Su Arıtma Cihazlarının kullandığı Ana Filtre Olan Membran Filtreyi Üretmektedir. ve Dünya Üzerindeki En iyi Membran Filtlerden biri Olarak Gösterilmektedir.

Ege Life Su Arıtma Cihazı Çeşitleri,

1- Tezgah Altı Su Arıtma Sistemleri

Tezgah Altı Su Arıtma Sistemleri Kendi İçerisinde İkiye Ayrılmaktadır. Bunlar Açık Kasa ve Kapalı Kasa Su Arıtma Sistemleridir.

  • Açık Kasa Su Arıtma Cihazları

Açık Kasa Su Arıtma Sistemleri Açık Karbon Filtre Kullanmaktadır. Açık karbon filtre kullanan Bu Cihazlardan Ph 7 Değerinde Su elde Edebilirsiniz. Açık Kasa Su Arıtma Cihazlarının Ön üç Filtresini 6 Ayda bir defa Ana Filtre ve Mineral Filtrelerini yılda bir defa değiştirmeniz gerekir.

Açık kasa Su Arıtma Cihazları Genellikle 5 Filtre ve 5 Aşamadan Oluşur. Fakat Ege Life 6 filtre 9 aşamalı ve 8 filtre 11 aşamalı olarak İki özel Ürüne Daha Ulaşabilirsiniz. 6 Filtre ve 8 Filtreli iki bu iki ürün sadece Ege Life Su Arıtma Cihazlarında bulabilirsiniz.

Su Arıtma Ürünlerinin üzerine takılan bu ekstra filtreler, Suyun Saflığını ve İçerisinde bulunan mineral dengesini arttırarak, Daha Temiz ve sağlıklı su almanızı sağlar,

Günümüzde Sağlıklı ve Temiz Suya Sahip olabilmenin tek yöntemi olarak Su Arıtma Cihazları gösterilmektedir. 6 Filtre ve 9 aşamalı olan Açık kasa su arıtma cihazının ürettiği suyun kalitesi Ph 7 ve 7,5 aralığındadır.

8 filtre 11 aşamalı olan Diğer Açık kasa Su Arıtma Cihazımız ise Ph 7,5 ve 8 arlığında su üretmektedir. ürünün üzerinde takılan, ektrsa 2 filtre suyun mineral dengesini arttırmaya yardımcı olurlar. Bu Cihazların fiyatları 1000 tl civarındadır.

  • Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazları

su arıtma cihazıKapalı Kasa Su Arıtma Cihazlarını Açık kasa su arıtma cihazlarından, ayıran Dört özellik vardır.

a) İn-line Sıkıştırılmış Yüksek Kapasiteli Filtre kullanırlar.

b) Açık Kasaya Göre Kapalı Kasa Ürünlerde, Tüm Arıtma Tesisatı, Kaplı Bir kutu içerisindedir,

c) Açık Kasaya İstinaden, Daha Az Yer Kaplar, Daha Estetik bir görünüme aittir.

d) Filtre Değişim Süreleri Açık Kasa Su Arıtma Cihazlarına Göre Çok Daha uzundur. Ön Üç Filtre ortalama 1 senede bir defa . Ana Fİltre ve Mineral Filtreler 1,5 2 yıl aralığında kullanılmaktadır.

Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazları 5 Filtre 5 Aşamalı olan Ege life Su Arıtma cihazları, Ph 7,5 Değerinde Sağlıklı ve Temiz Su Üretirler.

6 Filtre 9 aşamalı su arıtma cihazları Ph, 8 8,5 aralığında su üretir.

8 Filtre 11 aşamalı Alkali Su Arıtma cihazı, Piyasada Sadece Ege Life Su Arıtma Sistemlerinde BUlunmaktadır. Bu Ürünün Ürettiği suyun Ph Seviyesi 9,6 ya Kadar Çıkabilmektedir.

İkisi Bir Arada Arıtmalı Su Sebili

arıtmalı su sebiliEvlerinizde Hem Sebil hem De Su Arıtma Cihazını Birleştirerek sizi Buz Dolabı ve Su Isıtıcısı derdinden kurtaran bir ürün olan, Ege life Arıtmalı Su Sebilleri

5 Filtre 6 filtre ve 8 Filtre olmak üzere üç ayrı modeli bulunmaktadır.

Suyu Şebekeden Kendi Alır, Arıtır ve Soğuk ve Sıcak Olarak Sana Sunar,

Size Sadece Sağlıklı Temiz bir suyun tadını çıkarmak kalıyor. İyi bir Su Arıtma Cihazı, İçme Suyunun İçerisinde insan vücuduna yararlı olan mineralleri eksiltmeden, Suyun İçerisinde bulunan Kötü partikülleri arıtan NFS onaylı Ana Filtre kullanan Reverse Osmosis System ve Ekstra Mineral Filtrelere Sahip olan Bir Su Arıtma Ürünü olmalıdır.

Bu Saymış Olduğum Ürünlerin Hepsinden Günlük 250 litre su alabilirsiniz.

Arıtmalı Su Sebilimizin Sıcak Su Çeşmesi üzerinde yer alan Çocuk kilidi çocuklarımızın ellerini yakmayı önlemektedir.

Dünya Üzerindeki İçme Suyu kaynaklarının Her Geçen Gün, Dahada Azalması, Su Arıtma Cihazlarına Alternatif, herhangi bir başka ürün olmadığından dolayı, Kullanıcılar ya Damacana Su tüketmek zorundalar, Ya da Su Arıtma Cihazı almak Durumundalari, Kaliteli Su Alabileceğiniz, Bir Su Arıtma Cihazı Minumum 1000 tl Civarındadır. 300 tl lik 500 tl lik satılan ürünlerden uzak durmanızı tavsiye ediyorum.

Ege Life Su Arıtma Sistemleri Spring Water Su Arıtma Teknolojilerinin Markasıdır.

Ege Life Su Arıtma = 0505 259 72 62