Ege Life Su Arıtma Cihazları

Piyasada bulunan Onlarca Farklı Su Arıtma Cihazı arasında Kaybolduysanız eğer, Doğru Yerdesiniz demektir. Şuana kadar duymadığınız terimler filtre kalitesi, NSF gibi terimlerle boğuştuktan sonra, Size Bir çok satıcının size asla söylemek istemeyeceği konuları tek tek anlatmaya başlamalıyız.

Su Arıtma Sektöründe, Sahte ve Sağlıksız ürün satan kişiler neredeyse bu sektörün %80 ini oluşturuyor desek emin olun abartmış olmayız. Bunun en büyük sebeplerinden biri, ürün üzerinde herhangi bir denetleme mekanizmasının bulunmaması, Küresel Ticaretin kolaylaşması ve

Ülkeye giren ürünler üzerinde sağlık kontrolü yapılmamasından kaynaklanıyor. Gümrük Ticaret Kanunu gereği, Bir kaç şartı ve belgeyi barındırması yeterli. Ülke Sınırlarına girmesi için bu ürünlerin. doğal olarak, Maalesef üzülerek söylemeliyim ki şuan Türkiye’de evlerde kullanılan Su Arıtma Cihazlarının %80 lik kısmı sağlıksız ürünlerden oluşuyor,….

Bu konuya derinlemesine girmeden önce, Halkın çoğunun inandığı bir konuya daha açıklık getirmek istiyorum. Su Arıtma Cihazlarının hayatımıza girmesi yaklaşık 20 25 senelik bir geçmişe sahip, onun öncesinde, Evlerde kullanılan 3lü demir tüpler içerisinde su yumuşatma işlemi yapan ve bir çok insanın yıllarsa kullandığı karbon filtreli su arıtma cihazları vardı.

Bu cihazların kullanıldığı dönemde, Bir Çok Dr. ve Uzman. Su Arıtma Cihazlarının aslında suyu arıtmadığını aksine sağlığımızla oynadığını açıkladığı tarihler bu tarihlere denk gelir. Bub dönemde gazetelerde ve bir iki tv haberinde konu ile ilgili haber yapılınca insanların kafasında su arıtma cihazlarının suyu arıtmadığı ve aslında sağlıksız olduğu ile ilgili bir kanı oluştu. ve bir çok kişi bu ürünleri kullanmaktan vazgeçti.

Tam da Bu nokta bu algının kırıldığı noktaydı aslına bakarsanız. Ondan Sonraki Dönemde, Su Arıtma Cihazları bir dönem komple silinmeye başlasa da, Bir çok Satıcı evlere pazarlama yöntemi ile bu ürünleri az miktarda da olsa satmaya devam etti.

Daha Sonraki yıllarda özellikle Amerikan Haber kanalları başta olmak üzere, Dünya üzerinde bulunan içilebilir su kaynaklarının her geçen gün azaldığından ve suyu daha verimli kullanmamız gerektiği yönünde haberler yapmaya başladığı dönemlerde, yine Amerika’da Bazı araştırmacılar tarafından, Reverse Osmosis System ( Ters Ozmos Sistemi ) Geliştirildiğinde tarih 1980 i gösteriyordu. Bu Sistemin Bizim Ülkemizde aktif satış yapılarak kullanılmasından tam 15 sene önce.

İnsanlık tarihi boyunca insanalr içecekleri suyu her zaman daha iyi bir hale getirmek için çaba göstermişlerdir. MÖ 1500 lü yıllardan bu yana Mısırda başkayan bu öacere 1980 yılında keşfedilen Reverse Osmosis Systemle şuan Altun çapını yaşıyor desek yanlış oolmaz. Başlarda Syun bulanıklığı ve tadı üzerinde değişiklik yapmaya çalışan insanlık, Günümüzde ise Sağlıklı ve Kaliteli su elde Etmeye Çalışıyor.

 

Açık Kasa Su Arıtma Cihazları diye adlandırdığımız bu ürünleri yandaki görselden inceleyebilirsiniz. BU ürünlere açık kasa denmesinin sebebi Filtrelerin Filitrasyon işlemini yapabilmesi için Bir Housinge (kavanoza ) ihtiyaç duymasıdır.

Açık Kasa Su Arıtma Cihazları Açık Karbon filtre kullanır iken, Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazları ise İn-line Sıkıştırılmış filtre kullanırlar. Bir önceki Makalemizde açık kasa filtreleri ile kapalı kasa filtreli arasındaki farktan söz etmiştik, bu sebepten tekrar anlatma gereği duymuyorum. Merak eden arkadaşlar Haberler kısmından ulaşabilirler.

Günümüzde Açık Aksa Su Arıtma Cihazlarının çok Fazla Tercih edilmesinin bir kaç sebebi var , Tabii ki bu Sebepler kişilerin bkış açısına göre değişiklik gösterebilir. Bunlardan İlki, Ön üç Filtre takımınını 6 ayda tükenmesi ve yılda 2 defa değişmek zorunda kalması,

2.si ise Bu ürünler genellikler 5 filtre ve 5 aşamadan oluşurlar, Geliştirilmeye açık ürünlerdir. Yani Üzerlerine Ekstra Filtreler veya Donanımlar eklenebilir, Fakat İnsanlar Bu Cihazın ürettiği Suyu beğenmeyebilirler, Ortalama PH 7 Seviyesinde ve 20 oranında sertlik içeren su üretirler.

Yoğun kullanım için uygun olan bu ürünler, Şuan Piyasada bulabileceğiniz en ucuz su arıtma cihazları arasındadır. Aynı zaman Reverse OSmosis System ile çalışır, Yani İyi bir Membran Filtre ve Ektrsa 2 mineral filtreyle Başka Hiç bir firmadan satın alamayacağınız kalite de sağlıklı su üretebilirsiniz.

Bir başka Eksi yönü ise, Tezgah altı fazla geniş olmayan evlerde Fazla yer kaplamasından dolayı tercih etmeme sebebi olabiliyor.

Kapalı Kasa Su Arıtma Sistemleri

Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazlarını Açık Kasa Su Arıtma sistemlerinden ayıran bir kaç yön vardır.

1 Bu Sistemler, Derli Toplu Bir kutu içerisindedir ve Çok Fazla Yer Kaplamazlar. Buna Rağmen Günde 250 litre civarında su alabilirsiniz.

2 Açık Kasa Su Arıtma Cihazlarında bulunan Açık ön üç Filtre sistemi bu cihazlarda yerini İn-Line Yani Sıkıştırılmış filtre sistemine bırakır. Bu Cihazlarda Ön üç filtre takımını 6 ayda bir değil, Yılda bir defa değiştirmeniz yeterli olacaktır.

3 Ürettiği suyun kalitesi kullandığınız filtre sayısına göre PH 8,5 e çıkabilir.

Zaten Konunun uzmanları İnsan Sağlığı için yararlı olan Su Arıığının PH7 ile PH 8,5 aralığında olması gerektiğini söylüyorlar. bu rakamların üstü de zararlı altıda, bunu unutmayın.

Biz Firma Olarak Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazlarına yönelmenizi tavsiye edebiliriz. Temiz suya ulaşabilmek için, Yapmanız gereken Tek Şey Egelife Su Arıtma Sistemlerini aramak. Pure Water ( Saf Su ) Ürettiğini İddaa eden su arıtma cihazlarından uzak durmanızı tavsiye ediyorum. Üzerinde Pure Water Yazan Bir Su Arıtma Cihazında, Ekstra Mineral Filtre yok ise, Saf Suya Yakın bir su elde edersiniz.

 

Su Arıtma Cihazlarının Fiyatları

Su Arıtma Cihazlarının Fiyatları Son 10 Yıldır pek fazla değişim göstermedi, Teknoloji bu raddede gelişirken, sistem ve arıtılan su bu kadar iyi bir noktaya gelmişken Fiyatlarının artmaması size de garip gelmedi mi?

10 yıl önce 1500 – 2000 Türk Lirası Aralığında satın aldığınız bir ürünü bu gün yine aynı fiyatlara satın alabiliyorsunuz, Bunun En büyük Sebebi, Sistem Değişsede, Sistemin içerisinde kullanılan materyallerin çok fazla pahalı olmaması, Ekstra filtreler sayesinde Suyun içerisinde yer alan mineraller ve oksijen oranı gelişirken, Aynı ücretlere alabilmenizin tek açıklaması bu.

Genel Olarak Sizlere Ege Life Su Arıtma Cihazlarının Fiyatlarından ve Piyasada bulunan Su Arıtma Cihazlarının Ortalama Fiyatlarından Bahsetmek istiyorum.

Açık Kasa Su Arıtma Cihazlarının Fiyatları Ortalama 750 – 800 Tl ile 1500 tl Arasında Değişmektedir.

Baktığınız zaman Ürün Çalışma Sistemi olarak Aynı üründür, Sadece İsim ve Ekstra Filtre ve NSF onaylı parça Kullanma Gibi 3 farklı konu Önümüze çıkıyor.

  • Marka

Piyasada bilinirliği ve güvenilirliği olan Su Arıtma Firmaları, Doğal olarak, Uzun yıllar içerisinde kazandıkları bu ismi ve güveni, Kalitesiz parça ve sağlıksız filtre kullanarak tehlikeye atmazlar. Ama Her Bilinen ismini duyurmuş olan firmada sağlıklı ürün satıyor anlamına gelmez.

  • Ekstra Mineral ve Alkali Filtreler

Açık Kasa Su Arıtma Cihazlarının, Genel Olarak 5 Filtre 5 Aşamalı Su Arıtma Cihazları olarak bilinir. Bu ürünleri Bazı Firmalar, Ekstra, Mineral Filtreler ekleyerek, İyi Su elde edebilmek için eklenen bu filtreler Ana filtrenizin de kalitesine dayanarak, Zengin Mineralli alkali su elde edebilmek için, Bu ekstra mineral filtreler kullanılır. 11 aşamalı 8 filtreli bir açık kasa su arıtma cihazından. içebileceğiniz en iyi suyu elde edebilirsiniz.

Dünya Üzerindeki içme suyu kaynaklarının, Her geçen gün azalmasından kaynaklı olarak, Su Arıtma Ürünlerine yönelen binlerce insan, Sadece Tasarruf etmek ve daha sağlıklı su kullanabilmek aldıkları bu ürünleri araştırmadan aldıkları zaman, kendilerinin ve ailelerinin sağlığıyla oynamakla eşdeğerdir.

Bu Durumun Önüne Geçebilmek için 3. maddemiz olan NSF onay Belgesine sahip olan Ürünlerin kullanım önemine geçebiliriz.

  • NSF ( Dünya Sağlık Kurumu Onaylı ) Ürünler Kullanma

Musluktan Akan Suyu , Sağlıklı ve Zengin mineralli, Suya çevirme işlemini Sadece NSF onaylı Filtre, NSF onaylı Su Deposu, NSF onaylı Hortum. Yani kısacası, Su Arıtma Cihazının, içerisinde kullanılan tüm parçaların NSF onaylı olması ürettiği suyun güvence altında olması ile eşdeğerdir.

Su Arıtma Cihazı alırken, Sağlık açısında dikkat edilmesi gereken, en önemli unsur filtrelerin kalitesi ve NSF onaylı. olmasıdır. Bu Ayrıntıya dikkat edilmesi Sağlık Açısından Önemlidir.

Yine Dikkat edilmesi gereken ve önemli olan bir başka konudan bahsetmek istiyorum. Servis Ağı ve Kullanıcı Yorumları. Bu tür Ürünleri İnternet Üzerinden Satın alırken, Ücretsiz Kurulum Satıcı Firmanın Ücretsiz kurulum Yapıp Yapmadığına Dikkat ediniz. Aksi Halde Ekstra Kurulum Ücreti Ödeyebilirsiniz. Yaşadığınız İl de Satın aldığınız ürünün Servis Ağının olması önemlidir.

Bir Diğer Önemli konu İse, Garanti Süresidir. Aldığınız ürünün Garanti Süresi önemlidir. Ürünü kullandığınız süre içerisinde karşınıza çıkabilecek sorunlarda karşınızda bir muhatap bulmak önemlidir.

Bir de Satın almaya karar verdiğiniz ürünün markası ve firma hakkında herhangi bir bilginiz yok ise, İnternet Üzerinde ürünü kullanan kullanıcıların yorumlarından yardım alabilirsiniz. Firmalar Ürünlerini Satabilmek adına bazı konularda sizleri yanıltabilirler, Fakat kullanıcıların yorumları sizi asla yanıltmazlar.

Ege Life Su Arıtma Sistemleri, Bir Spring Water Markasıdır. Ege Life Su Arıtma Sistemleri Sağlıklı Günler Diler.

Sağlıklı Ekonomik Su Arıtma Cihazı

Su Arıtma Cihazlarının Yolculuğu ülkemizde çok uzun bir geçmişse sahip olmasa da ilk satışa sunulduğu günden bu güne kadar Önemli bir yol katetmiş, Dünyanın En iyi Teknolojileri ile üretilmiş ürünleri ülkemizde bulabilmeniz mümkün hale gelmiştir.

Su Arıtma İşlemi de bu zaman içerisinde devrim niteliğinde değişiklikler yaşamış olup, Geleneksel Arıtma yöntemleri geride kalmış durumda. Ülkemizde satılan ilk su arıtma cihazını hatırlarsınız belki aşağıda görselini paylaştığım bu ürün suyun içerisinde bulunan kireç ve klor ve zararlı atıkları arındırmadan, Sadece Suyun tadını yumuşatarak size sunar. Bu Ürün Ülkemizde çok fazla râbet görmüş ve binlerce satılmıştır.

Su Arıtma İşlemi bu dönemden sonra günümüzde yarım Membran olarak adedilen ilk membran üretilmiştir. Membran filtre Ana Filtre Olarak Adlandırılır. suyun arındırılmasındaki katkısı günümüzde halen devam etmektedir. Ana filtre Suyun içerisinde bulunan, Bütün kireç, Klor, ve Bakteri gibi bir çok materyali suyun içerisinde arındırmaktadır. Ana Filtrenin Arındırdığı su Direkt içilebilecek derece değildir.

Ana Filtre Zararlı Mıdır?

Ana Filtre zararlı bir Ana değildir. İnsan Sağlığına herhangi bir zararı yoktur. Maalesef Ana Filtre ülkemizde üretilmektedir. Ülkemizde Ana Filtre üretilmesi için bir kaç girişim olsa da başarılı olunamamış maalesef yurt dışından getirilerek. Kullanılmaya devam edilmiştir. Ana Filtre Sudaki Mikrobiyolojik ve kmyasal arıtımı gerçekleştirir,

Gözenekleri 1 milimetrenin on milyonda biri küçüklüğünde yarı geçirgen bir zar niteliğindedir. Bu Sebeple Ana Filtrenin Yaptığı işlem Su Arıtma İşleminde Kaliteli bir Su Elde edebilmeniz için çok büyük önem taşır. Temiz Suya Ulaşabilmek için en dikkat edilmesi gereken noktalardan biri, İyi Bir Membran Filtre Kullanmaktır.

Su Arıtma Cihazının Yapısında bulunan Ön üç Filtrenin Görevi ve yapısı aslında, Şebekeden gelen suyu Ana Filtreye hazırlamaktır. Ön Üç filtrenizin görevi aşama aşama suyu inceltmektir. Bu Sebeple Şebekeden gelen su ilk Olarak Sediment Filtreye Uğrar Sediment Filtre 5 micron gözeneklere sahiptir. 5 mikrondan daha büyük olan tüm zararlı maddeler bu filtrede kalır

5 mikrondan daha küçük olan tüm kimyasal ve materyeller, 2. filtre olan aktif karbon filtreye geçer, aktif karbon filtre suyun içerisinde bulunan 3 mikron büyüklüğündeki bütün materyalleri tutar ve bir sonraki filtre olan blok Karbon Filtreye Geçmemesini sağlar,

Blok Karbon Filtre İse 1 mikron Gözenekleri bulunan ve Blok halinde oluşan bir karbondan oluşur, Blok Karbon Filtreye Gelen Su, 3 mikron ve daha küçük materyalleri barındırdığından, blok karbon 1 mikron ve daha büyük olan bütüm pisliği tutar ve suyu membran filtre gönderir.

Ana Filtreye Gelen Su Yarı Geçirgen Zar’dan geçmeye hazır haldedir. bu yarı geçirgen zar suyu ikiyer ayırır. iki ayrışan su Ana Filtre Hosuinginin içerisinde bulunan iki çıkışa yönlenir. bu çıkışlardan bir tanesi temiz su çıkışı ve diğeri de pis su yani atık su çıkışıdır.

Temiz Su çıkışından çıkan Su içerisinde bulunan tüm materyallerden ayrılmış ve saf su niteliğinde olan bir sudur. Ana filtreye gelen su , yarı geçirgen zar’dan geçiş esnasında, insan sağlığına eser miktarda yararlı olan bazı mineralleri de yok ettiği için, suyun tadı membran filtreden çıktığı zaman, biraz acı olmaktadır.

Bu acı tadı ve suyun kaybettiği minarelleri tamamlayabilmek için, Membran Filtreden çıkan su önce Naturel mineral filtreye uğrar, Mineral filtre Ana filtreden geçen suyun içerisinde kaybolan mineralleri eklere ve suyu depoya gönderir, Su Depoda siz Su Arıtma Cihazının Çeşmesini açana kadar bekler. Siz Çeşmeyi Açıp su almanız halinde, Su Depodan çıkar ve Tatlandırıcı filtreden geçerek çeşmeden size ulaşır.

Bu Anlatmış olduğum Su Arıtma Sistemi Normal 5 Filtreli bir su arıtma sistemidir. Piyasada bulabileceğiniz bir çok markadan alacağınız su arıtma cihazı genellikle bu sistemden oluşmaktadır.

5 Filtre 5 aşamadan oluşan su arıtma cihazı hemen hemen her Marka Su Arıtma Sisteminde bulabileceğiniz ve satın alabileceğiniz bir sistemdir. Burada Dikkat edilmesi gereken bir iki konu mevcut, Bu konulara dikkat edilmesini önemle rica ediyoruz. Bu Konulardan ilki.

NSF Onaylı Filtre ve Donanım Kullanılması

NSF onayı Nedir ve Neden bu kadar önemlidir? NSF Onay Belgesi Dünya Üzerinde Su Arıtma Cihazlarını Denetleyen bir mekanizma olmamasından dolayı, Önem Kazanmıştır. Normal Şartlarda bu işi Ülkemizde Sağlık Bakanlığına bağlı herhangi bir Kurumun denetlemesi gerekmektedir fakat böyle bir mekanizma mevcut olmamasından yararlanan bir çok merdiven altı firma, Bu açıktan yararlanarak, ülkemize uzak doğudan gelen bir çok sağlıksız ürünü getirerek rant sağlayıp, para kazanma peşine düşmüşlerdir.

Bu kötü niyetli kişileri, nasıl ayırt edebileceğinizin ilk kuralı NSF onaylı filtre ve donanım kullanmamasından ayırt edebilirsiniz. Nsf Onayı, Dünya Sağlık Örgütü tarafından İnsan sağlığına yararlı olduğunu kanıtlamış ürünlere verilen bir belgedir. Bu Belgeyi alabilmek için ürettiğiniz ürünün %50 sinden fazlasını sizin üretmeniz kendi bünyenizde üretime geçmiş olmanız gerekmektedir.

İkinci ve En önemli Konulardan biri, Servis kapsamı, Diğer müşlerilerin yprumlarıdır. Özellikle İnternet Üzerinden alacağınız bir ürünün yaşadığınız il sınırları içerisinde servisinin olup olmamasına dikkat etmelisiniz. Herhangi bir problem yaşamanız halinde karşınızda bir muhatap bulmanız çok önemlidir. Ege Life Su Arıtma Cihazlarının 81 ilde ücretsiz servis ve kurulumu mevcuttur.

Ege Life Su Arıtma Sistemleri Müşteri memnuniyetini Her şeyden önde tutarak Müşteri memnuniyetine önem veren kurumsal bir firmadır. Bu sebepten dolayı, Müşterilerimiz bizlere müşteri getirmektedir. Bu sebepten dolayı reklam ve pazarlama işlemi yapmamaktayız. Bizim İsmimizi kullanarak Satış yapmaya çalışan satıcılara ve 3 kişilere güvenmeyiniz.

Yeni Nesil Su Arıtma Sistemi

Yeni Nesil Su Arıtma Sistemini Piyasaya süren ve ürettiği suyun kalitesini arttırmayı amaçlayan Suyun Kalitesini Arttırmaya yönelik ekstra filtreler kullanan bu sistemde alınan suyun ph derecesi ve oksijen değeri artmaktadır.

Bu Ekstra Filtreler Suyun içimine ve tadına, daha sağlıklı olmasına yardımcı olurlar. 5 filtre ve 5 aşamadan oluşan açık karbon filtreli cihazların fiyatları değişkenlik göstermektedir. ortalama fiyatları 600 – 800 tl civarındadır. fakat Bazı Firmalar, Açık karbon filtreli ürünleri daha pahalıya satabilmek adına, Kasa içerisinde koyarak fahiş fiyatlara satmaya çalışan bir çok kurum mevcut.

Halbuki, Kapalı kasa su arıtma cihazlarının çıkış noktası İn-Line filtrelerin kullanıldığı bir sistemdir. İn line Filtrelerin Su Verme kapasiteleri Açık karbon filtrelere nazaran daha fazladır.

Sadece Ege Life Su Arıtma Sistemlerinde bulabileceğiniz 6 Filtre ve 9 Aşama olan Su Arıtma Cihazını Satın alarak Damacana Sulardan Daha lezzetli ve sağlıklı su evinizde üretebilirsiniz. En İyi Su Arıtma Cihazını üretmeyi amaçlayan, Ege Life Su Arıtma sistemlerinde bulabileceğiniz, ekstra modeller ile, İçeceğiniz suyun kalitesini bizzat kendiniz belirleyebilirsiniz.

Yeni Nesil Su Arıtma Cihazlarında Sadece Reverse Osmosis System Kullanmanın yanında, Su Arıtma işlemi sırasında, Kaybettiği tüm mineralleri ve fazlasını koyduğunu ve bunu su analizleri ile kanıtlayabilen ürünlerdir.

Dünya üzerinde bulunan içme suyunun kaynaklarının her geçen gün azalmasından kaynaklı olarak, Son dönemde Hemen hemen her eve girmeyi başaran su arıtma cihazlarında . 24 Saatte 250 litre su alabilirsiniz.

Ege Life Su Arıtma cihazlarının bir başka ve 3. lüks modelimizde ise, İçtiği bir bardak sudan çok fazlasını isteyen, Sağlıklı ve lezzetli olmasının yanında, Alkali değeri kazanmış bir su tüketmek isteyen kişilerce tercih edilen, Piyasada bulabileceğiniz En iyi Su Arıtma Cihazını sizlere sunuyoruz.

Ülkemizde yer alan su arıtma cihazlarının genellikle 5 Filtre 5 aşamadan oluşan yapısını yeterli bulmayan, Ege Life Su Arıtma Sistemleri 6 Fİltre 9 aşamalı ve 8 filtre 11 Aşamalı su arıtma cihazlarını sizler için üretmiş olması.

İçme Suyu ndan Fazlasını bekliyorsanız, Ya da Ben Her suyu beğenmiyorsanız, 6 filtreli ya da 8 Filtreli Ürünlerimizi muhakkak denemelisiniz. Sadece Evsel kullanımlar için değil, iş yerinde ya da Fabrika gibi Saf su ya da Arıtılmış su ile çalışan makinelerin bulunduğu yerlerde Endüstriyel su arıtma Sistemlerinin kurulumunu, ya da Terz Ozmos Sistemi ile Suyun içinden tuzu arıtma gibi işlemlerin yapıldığı bir çok endüstriyel sistemi de Bünyesinde Barındıran Ege Life Su Arıtma Sistemleri, Ülkenin Dört bir yanında Sizlere Kaliteli Hizmet sunmaya devam ediyor.

İş yeriniz ya da Üretimhaneniz için, en uygun su arıtma cihazını, seçmeniz hakkında size danışmanlık yapabilmemiz için, Size Ücretsiz Danışmanlık veren Profesyonel ekibimize Aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

NSF Onaylı Filtre Kullanımı

İnternet üzerinden satın alınan Beyaz eşya Kategorisine Giren Su Arıtma Cihazlarını satın alırken, Dikkat etmeniz gereken ilk konu, Satın aldığınız ürünün NSF Onaylı Filtre ve ve parçalar kullanması, NSF onayını yukarıda açıklamıştık. Nsf onaylı Ürün Satın almanız sizin ve ailenizin sağlığı için önemlidir. özellikle Su Arıtma Cihazının kullandığı Ana Filtrenin NSfF onaylı olmasına Dikkat ediniz.

Çin’den gelen ve ülkemizde sağlıklı diye satılan ürünlerin hiç birinde bu onayı görmeniz maalesef mümkün değil. Dünya Sağlık Örgütü tarafından tavsiye ve tercih sebebi olan bu belgeye Dikkat etmenizi öneririm.

81 İlde Servis İmkanı

İnternet üzerin den satın alınan ürünlerin çoğunda yaşanan bir sıkıntıdır aslında bu, Bu Problemi siz de yaşamamak istiyorsanız. Bulunduğunuz ilde satın aldığınız ürünün servisinin olduğuna Dikkat etmelisiniz.

81 ilde ücretsiz kurulum ve servis imkanı sunan Ege Life Su Arıtma Sistemleri Ayrıca Satın aldığınız ürünün tüm parçalarını 5 yıl boyunca erişme garantisi sunuyor.

Başka Hiç bir firmada bulunmayan bu Özellik Ülkemizde Sadece Ege life Su Arıtma Sistemlerinde mevcuttur. Tüm ürünleri Ticaret Bakanlığından onaylı 2 yıl full Garanti altında olan Ege Life Su Arıtma Cihazlarından birini satın almanız halinde, Uzun yıllar boyunca güvenli bir şekilde kullanabilmeniz için, Elinden gelen her imkanı sizlere sunuyor.

Ergonomik ve Minimal Tasarım Sayesinde En Az Yeri Kaplar

Su Arıtma Cihazları Genellikle Evlerimizde Tazgah altında bulunur. ve boyutları gereği tezgah altna konduğu zaman yanına herhangi başka bir şey konması pek mümkün olmaz. Misal Çöp kovası ya da Tüp gibi bir ürünü daha yanına y-koyamazsınız. Ege Life Su Arıtma Sistemlerinin üretmiş olduğu Aşağıdaki Ürün Bulabileceğiniz en küçük su arıtma cihazlarından biridir. ölçüleri aşağıdaki görselde verilmiştir.

Bu küçük Tasarıma Rağmen, Yaptıkları inanılmaz olan bu küçük ürünü uzun yıllar boyunca kullanabilmeniz için tasarlanmıştır.

Sular Kesildiği Zaman, Elinizin altından her daim en az 5 lt içme suyu bulunmasını sağlar. bu sayede içmek için Dışarıdan su almanızı önler. Paranız Cebinizde kalır.

Uzun Ömürlü Filitrasyon Teknolojisi

Piyasada bulabildiğiniz ve satın aldığınız su arıtma cihazlarında genellikle filtre kullanım ömürlerinden dolayı şikayetçi olan bir çok kişi bulabilirsiniz. her 6 ayda bir defa, ön üc filtre değiştirmek ve her yıl ana filtre ile mineral filtreyi değiştirmek zorunda kalmak, neredeyse bir yıl tüketeceğiniz damacana su fiyatı ile eşit diyebiliriz.

bu eşitlik yaz aylarında biraz araya açsa da genel olarak bu aralıktadır, Bu Durumu Değiştiren Tek ürün olan, Ege Life Su Arıtma cihazlarında ön üç filtreyi yılda bir defa, Ana Filtre ve Mineral Filtreyi ise, bir buçuk yılda bir defa değiştirmeniz yeterli olacaktır. bu da Size, Daha az paraya daha uzun süre kalitesi ve sağlıklı su almanızı sağlar. Hem de Diğer ürünlere ödediğiniz ücret ile aynı ücret karşılığında.

Ege life Bir Spring Water Su Arıtma Teknolojileri markasıdır.

Su Yumuşatma Sistemleri, Evsel Su Arıtma Sistemleri, Ters Ozmos Sistemi ile Deniz Suyu Arıtma, Atık Su Arıtma Sistemleri, Uv Filitrasyon teknolojisi ile su arıtma ve çok daha Fazlasını Ege life Su Arıtma Sistemlerinde bulabilirsiniz.

Sizin İhtiyaçlarınıza özel ürünler tasarlama ve geliştirme olanağı sunan Ege life Su Arıtma Sistemlerine Ulaşmak Çok Basit 81 İlden Aşağıdaki Telefon Numaralarını Arayarak bize ulaşabilir, Aklınıza Takılan Sorular için yanıt alabilirsiniz.

Ege Life Su Arıtma Sistemleri Sağlıklı Günler Diler.