Alkali Su Nedir? Yararları Nedir?

[vc_row type=”vc_default” bg_type=”image” parallax_style=”vcpb-default” bg_image_new=”id^15296|url^https://egelifesuaritma.com.tr/wp-content/uploads/2019/03/giphy-5.gif|caption^null|alt^null|title^giphy (5)|description^null”][vc_column][vc_column_text]

Alkali Su Üretebilen Su Arıtma Cihazı

 

Suyun İnsan hayatındaki önemi şüphesi ilk sıralarda yer alıyor. Gıda almadan günlerce hatta Haftalarca yaşayan bir insan, Vücudunda bulunan Su oranının %20 sini Kaybedince hemen ölebilir.

Vucüdumuzun %60’ı Kemiklerimizin %25’i Beynimizin  %75’i Kanımızın %90’ı Su dan oluşmaktadır.

Su Hücrelerimizde bulunan oksijen, Protein, Mineral ve vitaminleri taşır.

Su Böbreklerimizi Çalıştırarak toksitlerin vücudumuzdan atılmasını sağlar. Vücudu Temizler ve Hastalıklara karşı bünyemizin direncini arttırır.

Suyun insan hayatında saymakla bitiremeyeceğimiz kadar, Faydası mevcutken, Sağlıklı Bir suda olması gereken özelliklerden bahsetmek istiyorum.

Alkali Su

Alkali Su Ph derecesi 7,5 ve üzerinde olan sudur. Suyun Ph Derecesinin 7 ve Altında olması “Nötr Su” anlamına gelmektedir. İnsan Vücudu, Bünyesinde bulunan suyu PH 7,35 derecesinde tutmaya çalışır. Sizin Nötr Su Tüketmeniz Vücutta bulunan asit oluşumunu koruma görevini azaltır.

Suyun Mikro – Moleküler olması

Suyun Mikro moleküler olması, İçilen suyun Hücrelerimiz tarafından, daha kolay emilmesini sağlar. Damacana sularda bulunan yapısı 12 li kümecikler halindedir.  Suyun Mikro moleküler yapısı, Ne kadar düşük olursa insan bünyesine olan faydası o kadar artmaktadır.

Ege Life Su Arıtma Cihazlarının, İçerisinde bulunan Özel Filtreleme sistemine ek olarak tüm dünyanın kullanmış olduğu Reverse Osmosis System ( Ters Ozmos Sistemi ) Dahil Olunca, LG Membran ile beraber üretilen suyun Saflığı, Su Arıtma Cihazının Son aşamasında devreye girecek olan Mineral Filtreleri Daha Fazla Emmesine ve suyun İçerisinde bulunan oksijen Oranını Arttırarak, PH seviyesini yükseltir. Piyasada, Bulunan Hiç bir su arıtma cihazından PH 8,5 Seviyesinde, alkali Su Alamazsınız. Ege Life Özel serisine sahip olabilmek için,  Yukarıdaki telefon numarasından bize ulaşabilir. 8 Filtre 11 Aşamalı Özel seri cihazlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]