Ege Life Su Arıtma Cihazı

En İyi Su Arıtma Cihazı

 

Su Arıtma cihazları kuşkusuz hepimizin evine muhakkak bir defa giren bir ürün olmasının yanında, bir çok kişinin söylentiler karşısında bu ürünlere olan güvenini yitirdiğini görüyoruz. Bunun Başlıca sebeplerinden biri, Su Arıtma Cihazlarının Türkiye pazarına girdiği günden bu yana bir çok şaibeli haber ve, Damacana Firmalarının, yaptırmış olduğu sahte haberler sebebi ile bir çok kişinin kararını etkilemiştir. 

Ülkemizde, İhlas Firmasının öncülük ederek piyasaya sokmuş olduğu bu ürünü ilk yıllarda çok pahalı olması servis yetersizliği toplum tarafından ürün hakkındaki bilgi yetersizliği, bir kaç haber kanalının yapmış olduğu haberler neticesinde günümüzdeki algısına kavuşan su arıtma cihazları, son 5 yıl içerisinde teknolojinin de gelişiminden faydalanarak, Reverse Osmosis System ile çalışan, Sağlıklı Su Üreten Ph Derecesi yüksek su üretmeye başlamıştır.

Ülkemizde konu bu durumdayken dünyaca tanınan Gururlarımızdan biri olan, Dr. Mehmet Öz, Sadece Bir Programını Bu konuya ayırarak su arıtma cihazlarının ürettiği suyun kalitesi ve sağlığı ile ilgili program yapmıştır. Bu Programı aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

Bu Doğrultuda, Dünya Sağlık Kurumu tarafından, onaylı filtre kullanan Ege Life Su Arıtma Cihazları, Ülkemizde en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Yeni Geliştirdiğimiz Alkali Su Üreten Su Arıtma Cihazı, 8 filtre 11 aşamadan oluşan ürünümüz su arıtma cihazlarının ürettiği en iyi suyu ürettiği Ege Üniversitesi Laboratuvarlarında yapılan analiz sonuçlarında , görülmektedir.