Ege Life Su Arıtma Cihazları

Ege Life Su Arıtma Cihazlarını Diğer Cihazlardan Ayıran Özellikler

En İyi Su Arıtma Cİhazı

Tüm su Arıtma cihazlarının, ortak özelliklerin yanısıra, onları birbirinden ayıran küçük bir kaç özellik vardır. Bu özellikleri ürünleri satın alan kullanıcılar maalesef dikkate almaz, Fakat Bu özelliklerin içerisinde hayat kurtaran önemli bir kaç özellik vardır ki, su arıtma cihazı kullanan, yada almaya karar veren herkesin dikkat etmesi gerekmektedir.

İlk özelliğimiz piyasada bir çok su arıtma cihazında bulunmayan, Kaçak Sensörü

Kaçak Sensörü bir çok su arıtma cihazının standart donanımında bulunmaz, Bunun en büyük sebeplerinden biri, maliyeti arttıran bir parça olmasıdır. Bir Çok firma Bu parçayı Ürettikleri ürünlerde kullanmazlar.

İkinci Özelliğimiz ise, Servis Ağı

Su arıtma cihazları konusunda ülkemizde satışta bulunan bir çok firma sadece bulundukları bölgede yada bir kaç büyük şehirde servis hizmeti vermektedirler. Aynı zamanda Aldığınız bu ürünleri kurdurabilmek için ekstra kurulum ücreti ödemek zorunda kalabilirsiniz. 

Üçüncü özelliğimiz ise Kullanılan Filtre Kalitesi.

Bu özellik aslına bakarsanız en önemli özelliklerden bir tanesi, su arıtma filtrelerinin ülkemize girişlerinde herhangi bir Sağlık Standardı prosedürünün uygulanmaması ve denetlenmemesi sonucunda, ülkemizde kullanılan bir çok arıtma filtresinin maalesef İnsan sağlığına uymayan materyaller bulundurduğu anlaşılmaktadır. Bufiltreler Uzak Doğu ülkelerinden geldiği için, çok  ucuz fiyatlara bu filtreleri satın alıp kullanan onlarca merdiven altı firma bulunmaktadır. Sağlıklı ve kaliteli su elde edebilmek için, onayı almış, ülkeler arası ticaret yapabilmek için gerekli belgelerini tamamlamış, ve kendini dünya çapında kanıtlamış olan firmaların ürünlerini tercih etmeniz gerekmektedir. 

Fikriniz olması açısından sizlere En İyi Su Arıtma membran filtlerinden bir kaçını önermek istiyorum. 

1- Lg Chem Membran Filtre

2- Vontron Membran Filtre

3- Seaps Membran Filtre

4- Filtec Doc Membran Filtre