En Küçük Su Arıtma Cihazı

Su Arıtma Cihazı kullanan herkesin satın alma sürecinde yaşamış olduğu bir konudur aslında, Su Arıtma Cihazının, Tezgah altında çok yer kaplayıp kaplamayacağı. Ev hanımlarının çoğunun yoğun olarak kullandığı bango altı kısmında komple yer kaplayan ürünlerden özellikle bayanlar uzak durmaktadır.

Bu Sebeplerden dolayı, Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan Ege Life Su Arıtma Sistemleri, bu güne Kadar sahip olabileceğiniz en küçük su arıtma cihazını üretti.

En küçük mutfaklarda, bile kendine yer bulabilen Ege Life Su Arıtma Cihazımın ölçüleri aşağıdaki görselde gibidir. Bangonuzun altına sığıp sığmayacağı gibi kuşkunuz var ise eğer, Buradaki ölçüleri  baz alarak mutfağınızda bangonun altını ölçebilirsiniz.

Ege Life Su Arıtma Cihazında Yanda Görmüş olduğunuz Kasanın İçerisinde 8 Filtre 11 Aşamadan oluşan, En Gelişmiş Alkali Su üretebilen Reverse Osmosis System ve 8 lt depolamaya sahip  onaylı Su Deposu bulunmaktadır.

24 saatte, 250 lt su üretebilen bu su arıtma cihazını ister evinizde ister işyerinizde güvenle kullanabilirsiniz.

Diğer Su Arıtma Cihazlarına göre 6 ayda bir defa değil 12 ayda bir defa filtre sadece ön üç filtreyi değiştirmeniz yeterlidir. 81 ilde filtrelerimize ulaşabileceğiniz servislerimiz mevcuttur.

dilerseniz internet üzerinde bulunan pazar yerlerinden filtrelerimizi satın alabilir ve kendiniz değiştirebilirsiniz.

ön üş filtremizin ücreti 120 tl dir. bu sadece 1 yılda bir ödeyeceğiniz ücrettir. ön üç filtremizin verdiği su kapasitesi yaklaşık 4500 lt dir.

Ana Filtre ve mineral filtrelerimizin ortalama su verme kapasitesi 7500 ltdir bu filtreleri de 2 yılda bir defa değiştirmeniz yeterli olacaktır.

5 filtre 5 aşamalı ürünümüzü satın almanız halinde, 2 yılda toplam 290 tl filtre masrafınız olur.

66 filtre 0 aşamalı ürünümüzü satın almanız halinde 2 yılda 330 tl filtre masrafınız olacaktır.

8 filtre 11 aşamalı alkali su üreten ürünümüzü almanız halinde 3 yılda 420 tl filtre masrafınız olacaktır.

Not: Her Yıl Filtre Ücretlerinde Değişimler olabilir.

Ege Life Su Arıtma Cihazları Sağlıklı Günler Diler.