En Ucuz Su Arıtma Cihazı

En Ucuz Su Arıtma Cihazları

su arıtma cihazıSu Arıtma Cihazı Alacak olan herkesin muhakkak bir defa bakmış olduğu konuya geldi sıra. En Ucuz Su Arıtma Cihazı. Bunu araştırmak tabii ki de çok normal ve doğal, Fakat Düşünce bazen yanlış olabiliyor. Nasıl olsa hepsi su arıtma cihazı ve hepsi aynı suyu arıtıyor düşüncesi ile 200 ya da 300 tl ye satın alacağınız bir su arıtma cihazında belki 300 500 TL kar elde ettiğinizi düşünebilirsiniz. fakat, direk sağlığınıza etki edecek bir ürün satın aldığınız için, Kendinizin ve ailenizin sağlığı ile oynuyorsunuz aslında.

Çok fazla sahte ve sağlıksız su arıtma cihazı ülkemizde satılmakta ve bu su arıtma cihazlarını bazı uyanık firmalar çok daha fazla fiyatlara satarak sizleri her yönden mağdur ediyorlar. Bu insanları ve firmaları ayırt edebilmeniz için bir önceki yazımızı incelemenizi ve sağlıklı bir su arıtma cihazında olması gereken özellikleri öğrenmenizi tavsiye ediyoruz. Peki Bir Su Arıtma Cİhazı Hem Sağlıklı su üretip hem ucuz olamaz mı?

Olabilir , Fakat 300 tl’ kadar değil. 5 Filtre ve 5 aşamadan oluşan ve inline filtreli, LG Chem Membran Kullanan 2 yıl garantili bir su arıtma cihazını en düşük alabileceğiniz fiyat 800 tl civarındadır. Bunun Daha Altında almış olduğunuz su arıtma cihazlarından herhangi bir sağlıklı su üretmesini beklemeyiniz. Kullandığı Filtrasyon sistemi muhakkak ki sağlıksız ve Çin Malı Filtreler olacaktır.

SERVİS HİZMETİ

Bir diğer konu ise, Bu Şekilde Ucuz bir su arıtma cihazı satın aldığınızda yani 300 tl civarında bir su arıtma cihazı satın aldığınız zaman. cihazı firma kurduktan sonra o firmadan herhangi Bir hizmet alamayacağınızdır. Bu önemli bir konudur.  Yani aslında Sadece filtreleri tükenene kadar tek kullanımlık bir su arıtma cihazı sahibi oluyorsunuz aslına bakarsanız.  Filtre değişim Tarihinde İşini hakkı ile yapan bir firma çağırıp filtreleri değiştirmek istediğiniz zaman size almış olduğunuz su arıtma cihazının fiyatından daha fazla bir ücret çıkarmasını şaşkınlıkla karşılayan çok fazla müşteri ile karşıya karşıya geldim. İçtikleri suyun, Aslında Zehir ve mikrop dolu bir su olduğunu umursamadan bu ürünleri kullanan çok fazla insan mevcut maalesef ülkemizde.

İleriki yaşlarda Çok fazla problem yaşatacak olan bu su arıtma cihazlarının Ülkemizde bulunan herhangi bir denetleme kurumu olmamasını fırsat bilen çıkarcı insan ve merdiven altı firmalardan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

Ege Life Su Arıtma Sistemlerine aşağıdaki telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Ege Life Su Arıtma Sistemleri Sağlıklı Günler Diler.