Su Arıtma Cihazı Bakımı Nasıl Yapılır?

Su Arıtma Cihazı Bakımı

Su Arıtma Cihazları, Son Dönemde Şüphesiz tüm vatandaşlarımız için, Tasarruf etme yöntemleriniin başında geliyor.  bu kadar fazla insanın bir anda su arıtma cihazlarına yönelmesi, doğal olarak ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik durumunda büyük etkisi olmakta. Su arıtma cihazı günümüzde, aynı zamanda bir tasarruf yöntemi olarak görünmekte.

Bir çok aile şuan evlerinde su arıtma Cihazı kullanmakta, Aldıkları firmaların, servis yetersizliğinden ya da filtre ücretlerinin pahalılığından ya da verdikleri hizmetten memnun olmadıkları için, su arıtma cihazı bakımlarını yaptırabilmek için, Farklı yollar aramaktadırlar.

Spring Water Su Arıtma Servisi Türkiye’nin 81 ilinde, Genel Su Arıtma Servisi Hizmeti verebilen Nadir Firmalardan Biridir. Su Arıtma Firmamızın vermiş olduğu hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz.

Spring Water Su Arıtma Servisinden alabileceğiniz hizmetler.

  • Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi

  • Su Arıtma Cihazı Su Deposu Değişimi

  • Su Arıtma Cihazı Membran Değişimi

  • Su Arıtma Cihazı Yıllık Bakımı

  • Su Arıtma Cihazı Kurulumu

  • Su Arıtma Cihazı Taşıma İşlemi

  • Endüstriyel Su Arıtma Cihazı, Ücretsiz Keşif

  • Arık Su Arıtma Sistemi Kurulumu

  • Reverse Ozmosis System Kurulumu

  • Deniz Suyu Arıtma Sistemi

      Ve Çok Daha Fazlası İçin, Bu Numaradan bize ulaşabilirsiniz.           +90 505 259 72 62

Eğer evinizde, bir su Arıtma cihazı kullanıyorsanız, Muhakkak filtre değişim dönemlerinde Bir çok kişiyle muhatap olmuşsunuzdur. Hem paranızın tam Karşılığını alabilmek hem de iyi su içebilmek için Aşağıda yazacağım bilgilere nazır olmanız gerekmektedir. Aksi halde kalitesiz ürünler satın almanız kaçınılmaz hal almaktadır.

Açık Kasa Su Arıtma Cihazları

su arıtma cihazı Su Arıtma Cihazlarının su verme kapasiteleri farklıdır. Eğer açık kasa bir su arıtma cihazı kullanıyorsanız ortalama 4000 lt. su almanız gerekmektedir. Bu miktar bulunduğunuz bölgedeki şebeke suyunun pisliğine göre değişkenlik gösterebilir. Açık kasa su arıtma cihazlarının Filtrelerin de çok fazla bir seçeneğiniz bulunmamaktadır. Bu Sebepten alacağınız Tüm filtrelerde Çin malı olup uzak doğudan gelenler haricinde, Hemen Hemen Aynı Kalitede su alacaksınız.Burada tek dikkat etmeniz gereken konu, Su Arıtma Cihazınızın Ana Filtresi Yani Membran Filtre, Membran Filtreniz ne onaylı ve kalite standartlarına uygun üretilmelidir. İkonunun detaylarına daha fazla inmeden, sizlere bir kaç marka önermek istiyorum.

LG Chem Membran, Vontron Membran ve Filmtec Membran filtre, Bu filtreler yukarıda söylemiş olduğum özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. En önemlisi sağlığınıza olumsuz yönde bir etkisi olmayacaktır.

Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazları

Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı kullanan Vatandaşlarımız ise daha dikkatli olmak zorundalar. çünkü genellikle kapalı kasa su arıtma cihazlarının Tümü son dönemde İn-Line Filtre Kullanmakta. Bu Söylediğim 4 – 5  yıl önce üretilen kapalı kasa su arıtma cihazları için geçerli değil tabii ki, 4 5  yıl önce üretilen kapalı kasa su arıtma cihazları, Açık kasa Sistemin üzerinde sadece bir kasa geçirilirek elde edilmiş cihazlar olmasından dolayı. Eski Kapalı kasa Su Arıtma Cihazları için geçerli olan konu, Yukarıdaki bahsettiğim açık kasa su arıtma cihazları ile aynıdır. İn-line Filtre Kullanan Sistemde İse, Hem Suyun kalitesi hem de Su Verme Kapasitesi farklıdır. Günlük 250 lr su verme kapasitesine sahip olan Yeni Nesil Su Arıtma Cihazlarının kullandığı İn-line Filtrelerin tümü Muhakkak onaylı olmalıdır.

İn-line Filtrelerin Piyasada çok taklidi ve sahtesi ve sağlıksız olanı mevcut. bu Filtrelere ulaşabilmek için. Spring Water Su Arıtma Sistemlerine Yukarıdaki telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazları Ortalama 7500 lt Su Verme Kapasitesine Sahiptir. ve verdiği suyun kalitesi. Filtre Aşama Sayısına göre değişmektedir. 5 filtre 5 aşamalı bir su arıtma cihazı, PH 7 değerinde Zengin mineralli su üretirken, 6 filtre 9 aşamalı Başka bir su arıtma cihazı PH 8 değerinde su üretir.

Türkiye’de ilk defa zengin mineralli alkali su üretimi gerçekleştiren kapalı kasa Su Arıtma Cihazını Üreten Spring Water, rakiplerinin sunduğu fahiş fiyatların aksine, Bu kalitede bir su arıtma cihazına tüm vatandaşlarımızın sahip olabilmesi için, 8 Filtre ve 11 aşamalı Zengin Mineralli Alkali Su üretimi gerçekleştiren, Bu özel Su Arıtma Cihazlarını herkesin Sahip olabileceği Fiyatlarda Sizlere sunmaktadır. Bu Ürünler Hakkında bilgi almak için yukarıdaki numaradan bize ulaşabilirsiniz.

 

su arıtma cihazısu arıtma cihazısu arıtma cihazısu arıtma cihazı