Su Arıtma Cihazı Türkiye

Yapılan araştırmalar; toplum olarak şebeke sularından muzdarip olduğumuzu ve içme suyu olarak, halkın büyük bir kesiminin çeşme suyu tüketmediğini gözler önüne sermektedir.

80 li yılların ortalarına kadar insanımız, çeşme sularını tüketmekte bir sorun görmezken; özellikle 90 lı yılların başında arıtılmış su tercih edilmeye başlamıştır. Fakat artan temiz su maliyeti ve damacana sularının sağlığı tehdit ettiği haberleri, ulusal haber kanallarında uzman kişiler tarafından yayınlandıktan sonra, ülkemiz de su arıtma cihazları endüstrisi, artık tam anlamıyla harekete geçmiş ve tercih edilir hale gelmiştir.

Türkiye de, ilk su arıtma cihazları üreten firmalardan biri olan spring water su arıtma cihazları; ilk dönemlerden günümüze kadar olan süreçte, su arıtma sektörüne adını altın harflerle yazdırmayı başarmıştır.

Bizi tercih eden binlerce müşterimize ve kurumsal oluşumlara teşekkürü bir borç biliriz.

ÖNCE SAĞLIK, ÖNCE AİLE, ÖNCE TEMİZ SU.

İşte tam olarak bu ilke ile yola çıktığımız günden beri, daima olumlu eleştiriler alan firmamız; sadece su arıtma cihazı üretmektedir, ve hiç bir kuşkuya mahal vermeden, belgeli bilgili ve uzman kadrosu ile kalite ilkesinden asla ödün vermeden, sağlam adımlarla yoluna devam etmektedir.

 

SAĞLIK-SEN ÇALIŞANLARININ BİR NUMARALI TERCİHİ SPRİNG WATER

Evet yukarıda okuduğunuz gibi sağlık sen çalışanları, su artıma cihazı konusunda kararlarını; Spring Water dan yana kullanmışlardır.Çünkü kalite asla tesadüf değildir. Sektörde 28. yılının içinde olan firmamız, hem endüstriyel, hem ev tipi su arıtma cihazlarında Türkiye de liderliğini sürdürmektedir.