Su Arıtma Cihazında Lider

Türkiye’nin Lider Su Arıtma Cihazları Üreticisi Olan Spring Water, A Kalite

içme suyu üreten cihazları ile, 2020 yılına satış rekoru ile başladı.

Bu gurur hepimizin diyoruz ve siz değerli kullanıcılarımıza teşekkürü bir borç biliyoruz.

(SPRİNG WATER EGE LİFE)

Su Arıtma Cihazının Vücuda Etkileri :

İnsan vücudu tükettiği gıdalar sayesinde adeta; mekanik bir organizma gibi çalışarak reaksiyon gösterir. Bir örnek vermek gerekirse; motorlu devrelerin çalışmaları esnasında sürtünmeden kaynaklanan aşınmayı önlemek için motor yağı kullanılır, eğer motor yağı kaliteli ise; sistem uzun yıllar boyunca sorunsuz çalışmaya devam eder, eğer kullanılan yağ kötü ise faydalı olmaktan ziyade tüm çalışma sistem ve organlarına zarar verir.

İşte içtiğimiz sular; yeteri kadar artılmamış ve temizlenmemiş ise, vücuda yarardan daha çok zarar verir; ama içtiğimiz su, düzgün arıtma işlemi uygulanmış sağlıklı su ise; tüm vücudumuz, saç tellerimizden cildimize kadar, tırnak sağlığından, sindirim sistemimize kadar, hücrelerin yenilenmesi de dahil olmak üzere bütün biyolojik sistemimize fayda sağlar.

Su Değil, Doğru Su !!! Her su Değil, Spring Water Arıtmada Arıtılmış Su.

Bu anlamda temiz olmayan içme suları; böbrek taşı, baş ağrısı, tifo, kolera, sinidirim sistemi sorunları, karın ve mide ağrısı, mikrobik hastalıklar başta olmak üzere, onlarca hastalığa davetiye çıkarır. Bu sebeplerden dolayı su değil doğru su tüketmeliyiz !!!

Doğru su için, Spring water arıtma suyu için…

onaylı filtre sistemi, LG chem membran, 10 yıllık tank ömrü, basınç düşürücü, kaçak sensörü, ve 81 ilde sorunsuz ve kaliteli servis hizmeti gibi, bir Su arıtma cihazında, olmazsa olmaz özellikleri bünyesinde barındıran cihazlarımız, Avrupa standartlarına göre; 28 Yıldır A KALİTE SU ARITMA CİHAZLARI segmentinde cihazlar üretmektedir…

Doğal kaynak suyu Lezzeti evlerinizde, Tertemiz içme suyu Musluklarınızda, Pırıl pırıl içme suyu bir telefon yakınınızda.

Arıtılmış suları, içmenin dışında nerelerde kullanabiliriz ???

Spring water Ege life arıtma cihazlarından elde edilen içme sularını, içmenin dışında’da bir çok alanda kullanabiliriz, Bebek temizliği için, çiçeklerin bakımı için, cilt temizliği için, meyvelerin temizlenmesi için, sebzelerin temizlenmesi için, yemeklerimize eklemek için… Sizler’de tertemiz suya kavuşmak için, en kısa süre içerisinde bizlere ulaşın ve unutmayın artık herkes kendi temiz suyunu kendisi üretebilecek; bunun için yapmanız gereken tek şey, Spring water müşteri hizmetlerimizi veya merkez numaralarımızı internet sitelerimizde bulunan numaralardan aramak…

 

Ege Life Spring Water Su Arıtma Cihazları         

Sağlıklı Günler Diler