Su Arıtma Cihazları Hakkında Ne Kadar Bilgi Sahibiyiz

Yeni Nesil Sağlıklı Su Arıma Cihazı 

Kapalı Kasa Ege Life

 

Su Arıtma Cihazları Sağlıklı mı?

Malumunuz; değişen ve adeta erezyona uğrayan gıda sistemi ve endüstrisi artık, bizleri tükettiğimiz ürünleri alırken iki defa düşünmek zorunda bırakıyor. Yediğimiz ve tükettiğimiz bir çok ürün, devlet kurumları tarafından denetlenmiş olarak satış noktalarındaki yerlerini alıyor ve bizler için tüketmeye hazır bir hale geliyor…

Peki hiç düşündünüz mü su gibi kutsal, değerli ve hayat kaynağı olan bir besinin, arıtılması amacıyla üretilen su arıtma cihazları neden bu kadar sağlıksız ve her yerde üretiliyor? Bunun nedenlerinden bir tanesi; üretim yapan firmaların denetlenmemesi ve ellerini kollarını sallayarak bu ürünleri rahatlıkla satışa sunabiliyor olmalarıdır.

 

Peki Ne Yapmamız Gerekiyor?

İşte bu aşamada; Türkiyenin en kaliteli su arıtma cihazları üreticisi olan Spring Water önce sağlık diyerek, yaşam alanlarınızda, uzun yıllar hizmet verecek olan, harika cihazını evlerinizin konforu ve ailenizin sağlığı için sizlerin hizmetine sunuyor.

Spring Water 28 yıllık faaliyet geçmişi ve 81 il de mevcut olan, geniş ve kurumsal servis ağı ile sizlere bir telefon kadar yakın.

sağlık-sen üyelerinin bir numaralı tercihi olan su arıtma cihazlarımız tüm yetki belgelerine sahiptir.

Ayrıca ürettiğimiz cihazlarımızdan elde edilen sağlıklı içme suyunun, Ege Üniversitesinde yapılmış olan Laboratuvar sonuçları sitemiz içerisinde güncellenerek yayınlanmaktadır.

Sizler de ailenizin ve çocuklarınızın sağlığı için, kendi sağlıklı içme suyunuzu, kendi evinizde Spring Water ile üretebilirsiniz.

Ürettiğimiz su gibi şeffaf ve ulaşılabilir bir yapıya sahip olan firmamıza, sitemizde bulunan telefonlarımızdan dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

 

Spring Water Sağlık Dolu Günler Diler…