Su Arıtma Filtresi

Su Arıtma Filtresi Nereden Alınır?

 

Su Arıtma Cihazı kullanan herkesin ortak sorunların biri, Cihazı satın aldıkta sonra, herhangi bir servisin kendilerine ulaşmaması, ya da ulaştıkları servisin kullandıkları ürüne destek vermemesi, gibi sorunlar yaşarken. Bazı kullanıcılarda, Hizmet aldıkları servisten sonra ürünlerinde çıkan sorunlar ve suyun tadının değişmesi gibi sorunlarla karşılaşıyor. ve sonrasında üründen istedikleri verimi alamadıkları için, Servis firmalarından şikayetçi oluyorlar. bu gibi bir durumda mağdur olan kullanıcının, müşteri haklarından yararlanabilmesi için, Hizmet aldıkları firmanın, TTK ya göre yasalara uygun hizmet veren bir servis firmasının olması gerekiyor.

Ülkemizde Bu şekilde, 81 ilde hizmet veren 2 tane su arıtma firması mevcut bunlardan biri Ege Life Su Arıtma Sistemleri.  Satın alınan ürünlerden ve servisimizden %99 müşteri memnuniyeti sağlamayı başaran EgeLife Su Arıtma Cihazlarının Genel Servisi Tüm Su Arıtma Cihazlarına  Onaylı Filtre ile Hizmet vermektedir. ,

Türkiye’nin 81 ilinden alttaki numaradan bize ulaşabilir, Ticaret bakanlığından onaylı servisimizden Dünya Sağlık Kurumu tarafından, onaylanmış onaylı Filtre kullanarak, sizlere garantili hizmet vermektedir.

0505 259 72 62 

su arıtma cihazı