Su Arıtma Mantığı

Ülkemizde 90 lı yılların başından beri devam eden; su arıtma cihazları satışı, ilk etapta tüp şeklinde yanyana 3 adet filtrenin süngerimsi bir madde ile suyu içinden geçirmesi ile çalışan basit ürünler olarak piyasaya sürüldü.

Bazı firmalar bu ürünleri, Tencere tava, hatta elbise satarken, ürün çeşitliliği olsun diye dükkanlarında bulunduruyordu.

Ve maalesef insanlarımız bu ürünleri kullanmak durumunda kalıyorlardı. Spring Water su arıtma cahazları üretime başladıktan sonra kullanıcılar, gerçek ve orjinal arıtma cihazı ile tanışma fırsatı bulmuş oldular.

Spring Water Su Arıtma cihazları firması; 28 yıldır sadece su arıtma cihazları imalat ve üretimini yapmaktadır. Bu anlamda; böyle çok satışı ve satıcısı olan bir alanda hizmet vermek ve Türkiyenin en iyi su arıtma cihazı üreten firması olmak, bizler için paha biçilemez bir gururdur…

Filtre sistemimiz gerekli onay ve sertifkalara sahiptir, ürünlerimiz Sağlık-sen tarafından kullanılmakta, tercih edilmekte ve önerilmektedir. Arıtma yaparken aynı zamanda, mineral ilavesi yapan filtre sistemi, sizlere en sağlıklı içme suyu konusunda eşsiz bir lezzet sunmaktadır.

 

Sizlerde en kaliteli içme suyuna sahip olmak ve, kendi suyunuzu kendiniz üretmek istiyorsanız; bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Spring Water Su Arıtma cihazları sizlere bir telefon kadar yakın.

Detaylı bilgi ve teknik destek için Bize ulaşın

 

Spring Water sağlıklı günler diler 

 

 

Filtre sistemimiz en kaliteli ürünlerden üretilmiştir ve onaylıdır