Su Arıtma Sistemleri

Su Arıtma Sistemleri

 

Su Arıtma Cihazı       Ege Life Su Arıtma Cihazları, Piyasada bulabileceğiniz en sağlıklı suyu üreten su arıtma cihazlarından biridir. Toplumumuzda su arıtma cihazları ile ilgili bilgi eksikliğinden dolayı ve ülkemizde herhangi bir kurumun, Su Arıtma Cihazları ile ilgili denetleme yapmamasından kaynaklı olarak, Piyasada bir çok sağlıksız su arıtma cihazı yer almakta ve satılmaktadır.

Bir su arıtma cihazına sahip olmadan önce, toplum olarak İnternet üzerinden, bir kaç araştırma yaptıktan sonra karar verebilen, ve okumayı çok fazla sevmeyen bir toplum olduğumuzu da düşünürsek. şikayetvar.com gibi İnternet sitelerinde İnsanların Su Arıtma Cihazlarından şikayet eden onlarca insanın olması, Bu saymış olduğum eksikliklerden kaynaklanan bir durum.

Ege Life Su Arıtma Sistemleri, Dünya Sağlık kurumu Tarafından, Sağlıklı olarak addedilen ve standartların üzerinde sayılan insan sağlığı için %100 sağlıklı olan ürünlere verilen onay belgeli parçaları ve filitreleri kullanmaktadır. Su Arıtma Cihazlarımızın ürettiği suyu her yıl Ege Üniversitesi laboratuvarlarında analiz ettirerek  sitemiz üzerinden yayınlıyoruz.

        Sağlıklı Suya Ulaşmak için Ege Life Su Arıtma Cihazları

Ege Life Su Arıtma Cihazlarını diğer su arıtma cihazlarından ayıran Bir çok Özellik bulunmakta, Bu özellikleri kısaca anlatmamız gerekirse.

  • Onaylı Parçalardan oıluşması
  • Dünya’nın en iyi Membranlarından biri olan LG Chem Membran kullanılması
  • Lüks Muslukla beraber gelmesi
  • 2 yıl  garanti kapsamında olması
  • 5 yıl parça temin garantisi bulunması
  • 81 ilde ücretsiz kurulum sunması
  • PH 8 değerinde zengin mineralli alkali su üretmesi

Ve Çok Daha fazlası, için Ege Life Su Arıtma Sistemlerinde sizlere sunuyoruz. Daha Fazla bilgi almak için Aşağıdaki Telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

+90 505 259 72 62