Su Nasıl Arıtılır

          Su arıtma almaya karar veren insanlar, haliyle öncelikle ürünler hakkında bilgi sahibi olmak isterler. Haklı olarak öncelikle; internet üzerinden araştırma yaparak veya kullanan yakın çevresine sorarak bilgi toplarlar.                                                                                 Eğer bu şekilde sonuca ulaşamazlar veya kararsız kalırlarsa; bir iki ürüne baktıktan sonra bir arıtma cihazı alırlar. Fakat bu doğru cihazı aldıkları anlamına gelmez. Bizim asıl amacımız; insanları sağlıklı ve kaliteli ürün sahibi yapmak ve yıllarca sorunsuz bir şekilde arıtılmış temiz suya ulaştırmaktır.

Binleri bulan müşteri portföyümüz, bu anlamda bizim en büyük referansımızdır.

 

Suyu nasıl arıtıyoruz ?  diye sorduğunuzu duyar gibiyim;  aşağıda ayrıntılı bir şekilde sizlere bilgi vermeye çalışacağım

1- Spring 5 mikron sediment filtre: 5 mikronluk gözenekleri sayesinde tortu, pas, yosun, çamur, asbest gibi kaba atıkları temizler

2Spring granül filtre: klor kötü koku gaz kist ağır metaller ve kimyasal maddeleri sudan ayrıştırarak temizler

3-Spring Blok Karbon Filtre: ilk iki aşamdan kurtulan partiküller bu filtrede hapsedilir ve tutularak sudan ayrıştırılır.

4-Spring Ters Ozmoz Membran Filtre: Cihazın ana filtresidir ilk üç aşamadan sonra temizlenen suyu tekrar filtre eder ve temizler.

5-Spring Post Karbon Filtre: Suyun kalitesini yükseltir yumuşak bir hale gelmesini mineral ve lezzet kazanmasını sağlar.

6-Spring 4 lü özel Filtre: Mineral alkali detoks ve bioseramik kısımdan geçen su, son halini alır ph seviyesi vücuda uygun hale gelir.

7-Spring Alkali Filtre: ph seviyesini 7.5-8.5 oranına yükseltir. Kalsiyum, magnezyum, sodyum, potasyum gibi minerallerden oluşur.

8Spring Detoks Filtre: Vücutta biriken toksinleri atar, detox özellikli su hücre rejenerasyonunu hızlandırır, enerji vererek dinçleştirir.

 

 

     Sizler de kaliteli ve güvenilir bir su arıtma cihazı sahibi olmak ve bilgi almak için sitemiz                                       içinde yer alan numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

                           SPRİNG WATER EGE LİFE SAĞLIKLI GÜNLER DİLER