Ucuz Kaliteli Su Arıtma Cihazı

Kaliteli ve Ucuz Su Arıtma Cihazı

 

Ege Life Su Arıtma Cihazları, Sizlere Evsel Su Arıtma Cihazlarında, Sizlere 3 Seçenek Sunan Tek Marka olarak Türkiye’de bulunan En iyi su arıtma sistemlerinden biri olduğunu kanıtlamış. Ve Binlerce mutlu kullanıcısı olan, Ege Life Su Arıtma Sistemlerinin Nadide Ürünlerini Tanıyalım.

1- 5 Filtre 5 Aşamalı Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı

 

5 Filtre 5 Aşamadan Oluşan Reverse Osmosis system Su Arıtma Cihazımızın tüm Türkiye’de 2 yıl garanti kapsamında sunulmaktadır. onaylı Filtre takımı kullanan, içinde kullanılan Hortumundan vanasına kadar tüm parçaları Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylı olan Ege life Su Arıtma Sistemlerinin 5 Filtre 5 Aşamalı Su Arıtma Cihazı PH 7,5 Seviyesinde Sağlıklı Bol mineralli su üretir. Filtre Değişim Süreleri Diğer Markalar Gibi 6 ayda bir değil Senede Bir defadır.

 

 

 

 

2- 6 Filtre 9 Aşamalı Su Arıtma Cihazımız Yukarıda saydığımız tüm özelliklerin üzerine özel yağım 4 aşamalı mineral filtre kullanmaktadır. LG Membran Kullanan Su Arıtma Cihazlarımız Ana Filtrede yok Olan Mineralleri Geri Kazandırmakla Kalmaz, Daha Da Fazlasını Sizler için Suyun içerisine ekler. 6 Filtre 9 Aşamalı Su Arıtma Cihazımız PH 8 Seviyesinde Zengin mineralli Su Üretir.

 

 

 

3- 8 Filtre 11 aşamalı Su Arıtma cihazımız. Ülkemizde başka hiçbir firmada bulunmayan 11 aşamalı su arıtma cihazını Dünyada ilk defa satışa sunan firmalardan biri olan Ege life Su Arıtma Sistemleri, Ülkemizde PH 8,5 Seviyesinde Zengin Mineralli alkali Su Üretebilen tek su Arıtma cihazıdır. Tüm kapalı kasa Ürünlerimizde 8 litre depolama kapasitesi vardır. ve 24 saat içerisinde 250 litre ve üstünde su üretme kapasitesi vardır.