Yaz Aylarında Tüketilen Suyun Kalitesi, Tükettiğiniz Su Miktarı Kadar Önemli.

SAĞLIKLI SU ARITMA CİHAZI

 

Yaz aylarında vücudumuzun en çok ihtiyacı olan su tüketiminin, insan bünyesinin normal çalışmasına devam etmesi ve sağlığımız açısından önemi çok fazladır.

Uzmanlar Yaz aylarında günlük ortalama su tüketiminin, 2 -2,5 lt civarında olması gerektiğini, Gün içerisinde kaybettiğiniz su miktarına göre ve çalışma şeklinize göre bunun, değişiklik göstereceği, ve PH seviyesi 7’nin üzerinde su tüketilmesi gerektiğini belirtiyorlar.

Gazetelerde ve İnternet bloglarında bu konularla ilgili, Yazılar Bilgilendirici haberler yayınlasa da, Asıl Üzerinde Durulması gereken konunun, Suyun tükettiğiniz suyun sağlığınıza ne kadar etki ettiğini önemsemeniz gerekiyor.

 

Sağlıklı Su

Sağlıklı oksijen değeri yüksek ph seviyesi 7,5 seviyesinde 2 lt su, Normal 2 lt sudan Daha Faydalıdır,

Peki Sağlıklı Suya Nasıl ulaşabilirsiniz.  Asıl Üzerinde durulması gereken konuşulması gereken konu bu.

Çoğunuzun aklına ilk gelen Damacana Firmalarının ürettiği Sular sağlıklı olmuştur, Muhakkak fakat, Sağlık Bakanlığının,  2018 yılının, kasım ayında Türkiye’de faaliyet gösteren 100 damacanadan sadece 7 tanesinin, Olması Gereken Seviyelerde Su Sattığını ortaya koymuştur. Bu Rapor Sağık bakanlığının kendi sitesinde hala bulunmaktadır.  Dilerseniz İnceleyebilirsiniz.

Sağlıklı Su İçin  onaylı Filtre Kullanan, Reverse Osmosis System İle Çalışan, İn*line Filtre kullanan Bir Su Arıtma Cihazına İhtiyacınız var. Bu ürünlerin  Niteliğini ve Niceliğğini inceleyip Bir adet edinmeniz durumunda.

Ege life Su Arıtma Cihazlarının Kapalı Kasa Su Arıtma Modelleri 5 filtre 5 aşamadan oluşan,modeli PH 7 Seviyesinde 6 filtre 9 aşamadan oluşan modelimiz PH 8 seviyesinde, 8 Filtre 11 aşamadan oluşan modeli ise Ph 8,5 seviyesinde zengin mineralli alkali su üretmektedir.

bu Saymış olduğumuz ürünlerin sularının her yıl Ege Üniversitesi Laboratuvarları tarafından analiz edilirek sitemizde raporları yayınlanmaktadır.

Konu Su Arıtma Cihazı İse İnce Eleyip Sık dokuyup en iyisini arayanların Son durağı olan Ege Life Su Arıtma Cihazları Sağlıklı Günler -Diler.