Aqua Su Arıtma Cihazı

Ege Life Aqua Su Arıtma Cihazı

       Su arıtma cihazı Almaya karar vermiş olan, ya da hali hazırda su arıtma cihazı kullanan, ya da memnun olmayan müşterilerimiz için, Ege Life Su Arıtma Sistemleri Olarak sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz. su arıtma Sektörü Türkiye piyasasında en çok değişime uğrayan Sektörlerden biri. Bu işi Hakkıyla Yapan bir kaç firma dışında, Bir çok kişi evinde şuan aktif olarak kullandığı su arıtma cihazı markalarının çoğuna maalesef ulaşamıyor. Yaptıkları işin bilincinde olmayan firmalar, Özellikle Su Arıtma Cihazı Sektöründe çok fazla hayatta kalamazlar. Çünkü İnsanlara Sadece Su Arıtma Cihazı Satmaya Çalışırlar.

Biz Ege Life Su Arıtma Sistemleri olarak Kurulduğumuz günden bu yana, Siz Değerli Müşterilerimize, Sunduğumuz hizmetin sadece Su Arıtma Cihazı olmadığının farkındayız. Mate su arıtma cihazlarımız %100 müşteri memnuniyeti ile hali hazırda kullanılmaya ve Satılmaya devam ediyor. Mate Su Arıtma Dost Su arıtma anlamına gelmektedir. Çünkü evinizde kullandığınız bir su arıtma cihazı Size Sağlık sunmakla kalmaz aynı zamanda aile bütçenizi de rahatlatır. ve Uzun Vadede Düşünüldüğü zaman, Mate Su Arıtma Cihazları Ailenizde vazgeçilmez bir yere sahip olur.

Ege life Su Arıtma Sistemleri olarak Mate Su Arıtma Cihazları Sizlere 3 farklı seçenek sunarak Sizleri tek model su arıtma cihazından kurtarıyoruz. Size Sunduğumuz 3 modeli Kalite Açısından Sıralamak Gerekirse.

  • 5 Filtre 5 Aşamalı Mate Su Arıtma Cihazı
  • 6 Filtre 9 Aşamalı Mate Su Arıtma Cihazı
  • 8 Filtre 11 Aşamalı Mate Su Arıtma Cihazı

Filtre ve Aşama sayıları yükseldikçe su Arıtma Cihazımızın vermiş olduğu suyun kalitesi de artacaktır. Örneğin

5 Filtre 5 Aşamalı kapalı kasa Su Arıtma Cİhazımız, PH 7 Seviyesinde Su Üretirken

6 Filtre 9 Aşamalı Su Arıtma Cİhazımız Ph 8 Değerinde Su Üretmektedir.

8 Filtre 11 Aşamalı Olan Özel Üretin Su Arıtma cihazımız İse. PH 8,5 Değerinde zengin Mineralli Alkali Su Üretmektedir.

Alkali Su Nedir Diye Soracak Olursanız  Alkali su ile ilgili yazmış oldğumuz makalemize Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ege life Su Arıtma Cihazları Sağlıklı Günler Diler.