Biocera Filtreli Özel Ege Life Su Arıtma Cihazı

Özel ( Biocera Filtreli ) Su Arıtma Cihazı

 

 

Bir çok yazımızda sizlere bilgilendirici makaleler yazmıştık, bu makalelerin hepsinin ortak yanı,  onaylı kaliteli filtre kullanmanın önemini vurgulamasıydı…

Şimdi İse Sizlere çıtayı çok yükselten başka bir filtreden bahsetmek istiyorum. BİOCERA filtre, bu filtrenin önemi, iç yapısı diğer filtrelere göre özel dizayn edilmiş olup, suyu ayrıştırma esnasında sanki akıllı bir filtreymiş gibi, hangi molekülleri atıp hangilerini saklaması gerektiğini bilen bir yapıya sahip olmasıdır.

Bio cera filtreleri maalesef sizlere teknik terimler kullanmadan anlatmam mümkün değil. BİOSERA Filtreler, hücresel düzeyde bulunan asidik atıkları, toksinleri vücuttan uzaklaştırır.

Vücudun ihtiyacı olan kalsiyum, potasyum, sodyum ve magnezyum gibi temel minerallerin ürettiği vitamini su aracılığı ile, sağlayarak. sağlınızı iyileştirir ve İnsan vücudunun metabolizmasının çalışmasını hızlandırır.

Suyun içerisinde bulunan altıgenler sayesinde, vücudu nemlendirir.

vücudun su dengesini korumasını sağlar.

EgeLife Biocera Filtre

Suyun İçerisinde bulunan zararlı aktif oksijeni, ortadan kaldırarak, diyabet, kanser gibi hastalıkların oluşmasını önler.

Suyun içimini kolaylaştırır, tadını geliştirir.

Suyun Ph derecesini arttırır

Bio cera filtreli yeni nesil Reverse Osmosis Sistem İle, alkali su elde edebilirsiniz. 5 filtre 5 aşamalı, 6 filtre 9 aşamalı ve 8 filtre 11 aşamalı Bio cera filtreli Ege life Su arıtma Cihazlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak ve ürünlerimizi satın almak için bizi İletişim bölümünde bulunan telefon numalarımızdan arayabilirsiniz.