Ev Tipi Su Arıtma Cihazı

su arıtma cihazı

Su Arıtma Cihazı Ev Tipi

Ev Tipi Su Arıtma Cihazlarının Türkiye’de bulunan en büyük temsilcilerinden biri olan Ege Life Su Arıtma Cihazlarında Bir çok Su Arıtman Firması, Türkiye’de satış yapmakta, Fakat Bu su Arıtma Firmalarının çoğunda, Cihazların üzerinde Herhangi bir denetleme Sistemi olmadığı için, Uzak Doğudan, özellikle getirilen ucuz ve sağlıksız ürünleri, Vatandaşlarımıza satarak, İnsan sağlığı ile oynayarak para kazanma peşine düşmüş durumdalar.

Biz EGELİFE SU ARITMA SİSTEMLERİ olarak Türkiye’de Sizlere Dünya Sağlık Kurumu Tarafından Onaylanmış, Tüm Parçaları Belgeli , LG Chem Membran kullanan,  Lüks Musluklu, 2 yıl full garanti kapsamı altında. 5 yıl parça temin garantili, Türkiye’nin 81 ilinde Ücretsiz Kurulum Hizmeti dahil olmak üzere en iyi fiyat garantisi ile. Ege Life Su Arıtma Sistemlerinde.

         Alkali Su Üretebilen Su Arıtma Cihazları

Bir çok su arıtma cihazı en iyi suyu ürettiğini iddaa eder, Tabi hiç bir kimse satmaya çalıştığı ürünü kötülemez,  Fakat Egelife Su üretme sistemleri bu iddaa’ya son noktayı koyuyor.

ALKALİ SU ÜRETEN SU ARITMA cihazlarımıza Aşağıdaki Telefon Numaralarımızdan Ulaşabilirsiniz. 8 filtre 11 aşamalı ya da 9 filtre 12 aşamalı alkali su üreten Su Arıtma Sistemlerimizin Üretmiş olduğu Suyun Kalitesi Ege Üniversitesi Laboratuvarları tarafından Her Yıl analiz edilerek,  Sitemiz üzerinden yayınlanmaktadır.

 

 

su arıtma cihazı