Su Arıtma Cihazı Filtre Fiyatları

su arıtma cihazı

Su Arıtma Cihazı Filtreleri

Su Arıtma Cihazı kullanan herkesin 6 ay ile 12 ay arasında, muhakkak değiştirmek zorunda kaldığı filtreler’in piyasada envai çeşit  Modelleri mevcut. Ve herhangi bir marka su arıtma cihazı kullanan, müşterilerimiz, her filtre değişim tarihinde, Aradıkları her firmadan ayrı filtre fiyatları almaktadırlar. Tam Takım filtre ücreti Türkiye^de 250 tl ile 400 tl arasında değişmektedir. Merdiven altı firmalar, özellikle Her müşteriye ayrı fiyat uygulayabilmektedirler.  Sadece Ege Life Su Arıtma Sistemlerinin Türkiye’de 81 ilde nerede olursanız olun, Sizlere Dünyanın en iyi filtrelerini aynı fiyat garantisi ile sunuyor.

Amerikan İnline Filtre Grubu 5 Filtre LG Chem membran Dahil Servis ücreti ile birlikte 290 tl Dir. Aynı Ürünleri Dışarıdan tek tek almaya çalıştığınızda bile, 400 Tl yi geçmektedir.

Sadece Ege Life Su Arıtma Sistemlerinde Türkiye Çapında bu ürünleri bu fiyata alabilirsiniz. 6 Ayda bir değiştirmenize gerek kalmaz, en az 10 ay kullanılabilir. Ön üç filtre. Ana Filtre ve Mineral filtremizin kullanım ömrü 7500lt ortalama 1,5 yıldır.

Ürünlerimizi incelemek için, e-ticaret sitemizi ziyaret edebilir. Yada google üzerinde Egelife su arıtma sistemleri diye aratmanız yeterli olacak.

 

Ege Life Su Arıtma Sistemlerine yukarıdaki telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ege life Su Arıtma Sistemleri Sağlıklı Günler Diler.

 

su arıtma cihazı