Su Arıtma Cihazı Sağlıklı mı?

Sağlıklı Su Arıtma Cihazı

Su, bir hayat kaynağı, susuz yaşayamayız gibi  klasik cümlelerle anlatmaya çalışmayacağım, Suyun önemini ve hayatımızdaki  yerini, Bunun Yerine Sağlıklı ve Sağlıksız Su Arıtma cihazlarının hayatımıza ki görünmeyen etkilerinden bahsedeceğim,  Günümüzde bir çok evde standart olarak kullanılan beyaz eşyaların arasına girmiş olan su arıtma cihazları bir çoğumuzun evinde kullanılmaktadır. Sizlerin bilmediği, gözden kaçan en büyük sıkıntılardan biri su arıtma cihazları ile ilgili Türkiye’de herhangi bir standart bulunmadığıdır, 1. kalite sağlıklı su arıtma cihazı satmak tamamen satıcı firmanın vicdanına kalmış bir durum olduğundan dolayı, aldıkları maaştan birazda olsa tasarruf etmeye çalışan kişiler, ucuz su arıtma cihazlarına yönelmektedirler. ucuz su arıtma cihazları, filtreleri ve İç aksamları herhangi bir patent almamış ve uzak doğu yani Çin malı su arıtma cihazlarıdır.  Bu su arıtma cihazlarını kullanmaktansa direk şebekeden akan suyu kullanmanız emin olun daha menfaatinize olacaktır. çünkü bu su arıtma cihazları size. zehirli su sunmaktadırlar.

İçinde bulunduğumuz dönemde, Sağlıklı suya ulaşabilmenin yolları maalesef ki kısıtlı, Bu seçeneklerin içerisinde, En güvenilir seçeneklerden biri su arıtma cihazları. Su Arıtma Cihazları Güvenilir olmasına güvenilir fakat ülkemizde bulunan tüm su arıtma cihazları için aynı şeyi söylemek maalesef mümkün değil.

Bir Su Arıtma Cihazının kaliteli ve Sağlıklı Su Ürettiğini Nasıl Anlarız.

Su Arıtma Cihazı

  • onaylı parçaların kullanıyor olması
  • Membran Filre; Bir Su Arıtma Cihazının Membran Filtresi, Su Arıtma Cihazının En önemli Filtresidir, Membran Filtre Ne kadar kaliteli ise Su Arıtma Cihazının üretmiş olduğu, Su o kadar kaliteli olur.
  • Mineral Filtre sayısı, Normal bir su arıtma cihazında 5 filtre olmalıdır, 4 filtreli ya da 3 filtreli su arıtma cihazları, Su Arıtma Cihazının Üretmiş olduğu suyun kalitesinde çok fazla düşüş olmasına sebep olur. 5 filtre 5 aşamalı bir su arıtma cihazının üretmiş olduğu suyun, iletkenliği ve saflık derecesi normal seviyelerdeyken, 8 filtreli, 11 aşamalı bir su arıtma cihazının üretmiş olduğu su arıtma cihazının üretmiş olduğu suyun kalitesi PH 8,5 seviyelerine kadar ulaşabilmektedir.
  • Reverse Osmosis System ile çalışmasına dikkat ediniz Reverse Osmosis System ( Ters Ozmos Sistemi ) günümüz teknolojisinde, en sağlıklı arıtma su üreten sİstemdir.
  • Alacağınız Cihazın Garanti Servisine ve filtrelerin Üretim Merkezine Dikkat ediniz. Amerikan malı Su Arıtma Filtreleri Tüm Dünya Genelinde Kabul Edilen En kaliteli filtrelerdir.

Ege Life Su Arıtma Cihazlarında, Yukarıda saymış olduğum özelliklerinin hepsi ve daha fazlası mevcut. Daha Fazla Bilgi almak için, Yukarıdaki Telefon numarasından bizi arayabilirsiniz.

Aklınıza takılan konular hakkında bilgi alabilirsiniz. 81 ilde ücretsiz kurulum sunabilen nadir firmalardan biri olan, Ege Life Su Arıtma Sistemleri, Sağlıklı Günler Diler.