Tezgah Altı Su Arıtma Cİhazı

Tazgah Altı Su Arıtma Sistemleri

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazları Toplum tarafından en çok tercih edilen su arıtma cihazları arasında yer almaktadır. bunun Sebebi, Hem mutfaklarında böyle bir cihazın göz önünde bulunmamasını istemedikleri için özellikle bayanların yoğun kullanım alanı evin mutfağı olduğu için. Tezgah üstü Su Arıtma Cihazını Pek Fazla Tercih etmemektedirler.

Tezgah  Altı su arıtma cihazları, Açık kasa ve Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı olarak ikiye ayrılır.

Açık kasa Su Arıtma Cihazlarının Filtreleri Açık karbon Filtre  Kullanılmaktadır. Filtreler açık olduğu için Suyu Süzebilmesi için, Ekstra bir Housinge ihtiyaç duyar. Ve Açık Kasa Su Arıtma Cihazlarının 10 yada 12 litre olarak Depolama kapasiteleri mevcuttur.

Açık kasa Su Arıtma Sistemleri

Genellikle, Mutfak dolapları daha geniş aileler tarafından tercih edilmektedir. Bir başka özellik ise, Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazlarının Açık Kasa Su Arıtma Cihazlarına nazaran Daha Pahalı olmasıdır. . Açık kasa su arıtma cihazları da, genellikle 5 filtre 5 aşamadan oluşur. Fakat Spring Water Su Arıtma Sistemlerine özel Açık kasa su arıtma cihazlarının 11 aşamaya kadar özel seçenekleri bulunmasıdır. Genellikle kapalı sistem su arıtma cihazlarında mevcut olan 11 aşamalı su arıtma cihazlar, Sadece Spring Water Firmasına Özel Olarak E-Ticaret Sitemizden üzerinde inceleyebilirsiniz.

Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazları

Kapalı kasa tezgah altı su arıtma sistemlerini açık kasa su arıtma sistemlerinden ayıran en önemli birkaç özelliği sıralamamız gerekirse. İlk olarak kapalı kasa su arıtma cihazlarının bütün sistemi bir kasanın içerisine toplanmıştır. küçüktür daha az yer kaplar görünüş ve estetik bakımdan daha iyidir.

İkinci olarak kullanılan filtreler İn-line’dır inline filtreler açık karbon filtrelere nazaran, Daha Fazla su verme kapasitesine sahiptir. ekstra bir housinge ihtiyaç duymazlar, Bu sebepten daha fazla tercih edilirler. Ekstra olarak Ters Ozmos Sisteminin Daha Sağlıklı Çalışmasını Sağlarlar. Aşama olarak açık kasa su arıtma cihazlarına nazaran su daha fazla aşamadan ve filtreden geçtiği için ürettiği suyun kalitesi daha fazla olmaktadır.